Av-Can Mühendislik Enerji Elk. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti., 2005 tarihinden bu yana sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, enerji iletim dağıtım projelendirme hizmetleri, mühendislik müşavirlik hizmetleri, anahtar teslim trafo merkezleri tasarımı ve uygulama yapım işleri, zayıf ve kuvvetli akım tesisleri yapım işleri ,  alçak gerilim (AG) ve yüksek gerilim (YG) tesisleri yapım işleri konularında faaliyet göstermektedir.

Av-Can Mühendislik Enerji Elk. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti., sürekli gelişen teknolojiler doğrultusun da , Türkiye deki enerji konusundaki yeni gereksinimlere göre enerji ile ilgili en son yenilikleri de çalışma konuları arasına katmaya devam etmektedir. Yeni çalışma konularının eklenmesiyle beraber, bu konularda destek vermeye yönelik yetişmiş , bilgili insan gücü de gereksinimler doğrultusunda ailemize katılmaktadır.

Firma politikası, müşterilere yıllarca sektörde enerji konusun da ekipman ve teçhizat satışı olarak kurulmuş firmalar gibi değil , bunun yerine projenin her aşamasında tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak , gereksinimlere en iyi yanıt veren çözümleri “anahtar teslim“ projeler halinde sunmak olarak belirlemiştir.

Müşterilerimize üstün kaliteli ürünler ile çözümler sunmak ve hizmet vermek Av-Can Mühendislik Ltd. Şti.'niin asla vazgeçemeyeceği bir ilkesidir.

Av-Can Mühendislik Ltd. Şti., müşteriler arasında dünya standartlarına uygun “ proje tasarım ” çalışmalarına ,” ileri batılı ülkelerdeki hizmet anlayışı ” ile en iyi şekilde bütünleştiren firma olarak tanınmayı hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilinci içinde olan Av-Can Mühendislik Ltd. Şti.'nin vazgeçilmez ilkesi :” Proje öncesi ve sonrasında müşterilerine tam anlamıyla gerçek hizmetin sunulmasıdır.”

Resimler

Av-Can Mühendislik Enerji Elk. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi