• ORMAZABAL ELEKTROMEKANİK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

"RÜZGAR ENERJİSİ ELEKTRİK ÜRETİMİNİN ŞEBEKE HATTI BAĞLANTISI İÇİN YÜKSEK GÜVENİRLİKLİ ÇÖZÜMLER"
 
Rüzgar Enerjisi Deneyimimiz:
 
Bir rüzgar çiftliği, kıyıdan uzak her türbinin 2-7 MW, kıyıda olan her bir türbinin ise 0,5 ila 3 MW arasında küçük-orta miktarda elektrik ürettiği türbinlerden oluşan türbin gruplarından oluşmaktadır.
 
Kuruluş sermayesi harcamaları (CAPEX) ve bakım-işletme giderleri (OPEX), sistemin elektrik dengesinin seçiminde dikkate alınması gereken kritik hususlardır. Bu nedenle, türbin ve şebeke hattına bağlantı çözümünün mümkün olduğunca maliyet açısından etkin olması gerekmektedir.
 
Ormazabal tarafından rüzgar enerjisi sektöründe yaklaşık 20 yıllık deneyim ile sunulan orta gerilim rüzgar enerjisi çözümleri, rüzgar çiftliği işletmecilerine ve türbin üreticilerine, düşük bakım seviyesi sayesinde en optimum işletme giderlerini yakalayabilme fırsatı sunmaktadır.
 
Bugün dünya genelinde 700'ü kıyıda, 26'sı kıyıdan uzakta olmak üzere çok sayıda rüzgar çiftliği, 15 GW'a karşılık gelen enerji çözümlerimiz ile üretimlerine devam etmektedir.
 
Tüm rüzgar çiftliği türbinlerinin iç bağlantısından, üretilen elektriğin toplandığı alt istasyona kadar her aşama Ormazabal sizlere en verimli çözümü sunmaktadır.
 
Rüzgar Enerjisine İlişkin Deneyimimiz:
 

·        Orta gerilim şalt tesisatı ve çözümlerinde, kıyıda kurulu rüzgar çiftliği projelerinde öncü, kıyıdan uzak projelerde lider.

·        Rüzgar enerjisi projelerinde 20 yıla yakın deneyim. (İlk projemiz 1995 yılında kıyıda kurulan rüzgar çiftliğidir)

·        Orta gerilim ekipmanlarımız ile üretimlerini devam ettiren 26 adet kıyıdan uzak rüzgar çiftliği

·        Dünya genelinde kurulu 700'den fazla, kıyıdan uzak rüzgar çiftliği

 

ORMAZABAL ELEKTROMEKANİK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi