• ORMAZABAL ELEKTROMEKANİK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Güneş enerjisi santralleri, güneş enerjisinin yarı iletken malzemeler kullanılarak (fotovoltaik enerji santralleri) veya güneş aynaları ile yansıtılarak suyun ısıtılmasıyla (termo-güneş enerji santralleri) elektrik enerjisine dönüştürüldüğü sistemlerdir.
 
2002 yılında beri Ormazabal, ticari güneş enerjisi üretim santralleri için orta gerilim çözümleri sağlamaktadır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz 25'ten fazla ülkede sunulmaktadır. Dünya genelinde 3 GW'dan fazla kurulu güç santrali ve 600 adetten fazla fotovoltaik enerji santrali, kanıtlanmış deneyimimizin güvenilirliliğini ortaya koymaktadır.
 
Güneş enerjisi trafo sistemlerinden, güvenlik sistemleri arasındaki haberleşmenin izlenmesine kadar olan her aşamada şebeke ölçeğinde mühendislik ve ürün sunmaktayız.
 
Çevreye, kaliteye ve insanların güvenliğine olan bağlılığımız ve çözüm odaklı tecrübemiz, şebeke ölçeğinde güneş enerjisi projelerinde doğal iş ve çözüm ortağı olmamızı sağlamaktadır.
 
Güneş enerjisi sektöründe yaklaşık 12 yıllık deneyim ile sunulan Ormazabal orta gerilim güneş enerjisi çözümleri, hizmetlerde maksimum devamlılık ve istikrar sağlarken, ilk yatırım maliyetlerinin en yüksek derecede optimizasyonunu sağlar.
 
Ormazabal, güneş enerjisi santrallerinde üretilen elektriğin ana şebekeye bağlanmasında oldukça etkin çözümler sunmaktadır. Enerji üretim trafoları ve enerji hatları iç bağlantılarından, üretilen enerji için toplayıcı alt istasyonlara kadar eksiksiz çözüm.
 
Güneş Enerjisinde Kilometre Taşlarımız:

  • İnvertör entegrasyonu ve şebeke iç bağlantı çözümlerinde dünyaca tanınan çözüm ortağı.
  • Güneş enerjisi projelerinde 12 yıla yakın deneyime sahibiz (İlk projemiz 2002 yılında kurulan fotovoltaik tesisidir).
  • Kanıtlanmış teknoloji ve uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile termo-güneş enerji santrallerine katkımızı devam ettirmeye hazırız.
  • Dünya genelinde 600'den fazla fotovoltaik enerjisi tesisi kurulumu.

ORMAZABAL ELEKTROMEKANİK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi