3E ENERJİ ülkemizdeki yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanmak üzere çıkarılan “Lisanssız Yenilenebilir Enerji Kanununa” uygun 1.000kW kurulu güce kadar Rüzgar Türbinleri ve Lisanslı projelere uygun 2,4MW ve 2,625MW rüzgar türbinlerinin satışı, A'dan Z'ye montajı, İşletmesi ve Periyodik Bakımları üzerine 2008 yılında kurulmuş olup, hizmet ve ürünlerini profesyonel bir sistem ve anlayışla vermektedir. Firmamızın ortakları, mesleklerinde ve bu sektörde kendilerini kanıtlamış Mühendislerden oluşmaktadır.

3E ENERJİ “Orta Kademe” (1MW'a kadar) rüzgar türbinleri tasarımı ve üretiminde uzman EXTOL firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir. Firmamız, 1.000kW gücündeki Rüzgar Türbinlerinin Türkiye'deki üretimi ve satışı için Lisans Anlaşmaları imzalamıştır. Çok yakında Türkiye’de üretime başlamayı planlamaktadır.

3E ENERJİ uygun fiyat, hızlı teslimat ve ucuz yedek parça avantajlarını Türkiye’deki yatırımcılara ulaştırmayı amaçlamaktadır. Rüzgar Türbini teslim süresi 2-3 aydır. Erken teslim imkanı sayesinde yatırımcılara 5-6 ay kadar fazladan gelir elde etme avantajı sağlanmaktadır.

3E ENERJİ ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SAN.TİC.LTD - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi