YAMAN Mühendislik, uzun yıllar İzmir ve Manisa bölgesindeki sanayi tesislerinde, profesyonel elektrik mühendisliği disiplinini tüm branşları ile uygulayan ve sanayi tesislerinde alt yapı proje ve uygulamaları, bakım, enerji verimliliği,  elektrik-ısı  üretim tesisleri yöneticiliği ve  imalat yapan tesislerde üst düzey yöneticilik yapmış, Elk. Müh. Bahri YAMAN ’ın girişimiyle kurulmuştur. 

Önümüzdeki günler içinde, kendini yurt içi ve yurt dışında kanıtlamış, sistem olarak oturmuş, yedek parça ve destek sorunu olmayan, yüksek verimlilikte ve ülkemiz şartlarına uygun, Rüzgar Türbinleri, Foto Voltaik panel – İnvetör - GEL akü, Güneş ısı toplayıcıları, sıcak/soğuk su üreten sistemlerin temsilciliğini almayı planlıyoruz.  Bu ürün grupları ile yenilenebilir Enerji  ve Lisansız Elektrik Üretimi konularında tedarikçi –uygulayıcı ve servis olarak hizmet vereceğiz.

Sektörde lider ve üst sıralarda yer alan firmalardan çözüm ortaklığı, partnerlik ve tedarik konularında destek almaktayız.  

Firmamız prensip olarak müşterilerine; profesyonel cihazlarla doğru ve dürüst hizmet vermeyi, işletme mantığı ile hareket ederek uygun çözümler bulmayı amaçlamaktadır.

YAMAN MÜHENDİSLİK - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi