Hizmark Group, 2004 yılında Alternatif Enerji ve Enerji Verimliliği alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Güneş enerjisi uygulamalarında Türkiye’de öncü kuruluş olan Hizmark Group, ülke ekonomisine çok büyük katkı sağlayacak bu sektörün yaygınlaştırılması için fuarlar, seminerler, kongreler ve sivil toplum örgütlerinde aktif rol almıştır. Bu kapsamda Türkiye’de güneş enerji uygulamaları konusunda çalışan sivil toplum örgütü olan GENSED -Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği’nin ilk kurucu üyelerinden biri olmuştur. 

Hizmark Group, enerji kaynaklarını daha verimli kullanabilmek için enerji verimliliği ürünleri konusunda LED aydınlatma alanında da faaliyetlerini yürütmektedir. Hizmark Group, 2004 yılından itibaren vermeye başladığı yurtiçi ve yurtdışı temsilcilikleri sayesinde güneş enerji ve LED aydınlatma sistemleri konusunda sektörde çok daha etkin olmayı ve geniş bir bayii ağına sahip olmayı hedeflemektedir. 

Ürünlerimiz aynı zamanda birçok E-satış sitesinde Hizmark markasıyla satılmaktadır. 

Enerji kaynaklarının hızla tükenmekte olduğu bir dünyada diyoruz ki ‘Gelin enerjimizi verimli kullanalım, temiz ve güneş enerjisini kullanarak gelecekte yaşanacak bir dünyayı birlikte kuralım.’

 

Resimler

Hizmark Group - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi