''enerjideposu.com'' güneş enerjisi ve led aydınlatmaları sektöründe 11 yıllık geçmişi olan bir Hizmark Group kuruluşudur.  ''enerjideposu.com''un  amacı; bünyesindeki bayilerine en hızlı,ürün tedariği, geniş ürün yelpazesi,  sağlayarak bayilerin bölgelerinde fiyat, zaman ve uygulama açısından  rekabetçi olmalarını sağlamaktır. Bu bağlamda ''enerjideposu.com'' bayilerinin istek ve taleplerine uygun olarak gerek proje ve uygulama konusunda gerekse ürün tedariği konusunda daimi olarak destekte bulunacaktır. ''enerjideposu.com'' güneş enerjisi (solar) ve LED teknolojisi konusunda portföyünde bir çok ürün, hazır sistemler ve bileşenleri bulundurmaktadır ve ürün kategorileri ve içerikleri sürekli olarak güncellenmektedir. ''enerjideposu.com'' bayilerine fiyat avantajı sağlamaktadır ve yine bayilerin bulunduğu bölgelerden gelen talepleri bayilerine yönlendirerek desteklemektedir. Ana üretici firmaların ürünlere ait teknik gelişim ve uygulamalraıyla ilgili gerektiğinde eğitim organize etmektedir. 


 

Hizmark Group, 2004 yılında Alternatif Enerji ve Enerji Verimliliği alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Güneş enerjisi uygulamalarında Türkiye’de öncü kuruluş olan Hizmark Group, ülke ekonomisine çok büyük katkı sağlayacak bu sektörün yaygınlaştırılması için fuarlar, seminerler, kongreler ve sivil toplum örgütlerinde aktif rol almıştır. Bu kapsamda Türkiye’de güneş enerji uygulamaları konusunda çalışan sivil toplum örgütü olan GENSED -Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği’nin ilk kurucu üyelerinden biri olmuştur. 

Hizmark Group, enerji kaynaklarını daha verimli kullanabilmek için enerji verimliliği ürünleri konusunda LED aydınlatma alanında da faaliyetlerini yürütmektedir. Hizmark Group, 2004 yılından itibaren vermeye başladığı yurtiçi ve yurtdışı temsilcilikleri sayesinde güneş enerji ve LED aydınlatma sistemleri konusunda sektörde çok daha etkin olmayı ve geniş bir bayii ağına sahip olmayı hedeflemektedir. 

Ürünlerimiz aynı zamanda birçok E-satış sitesinde Hizmark markasıyla satılmaktadır. 

Enerji kaynaklarının hızla tükenmekte olduğu bir dünyada diyoruz ki ‘Gelin enerjimizi verimli kullanalım,temiz ve güneş enerjisini kullanarak gelecekte yaşanacak bir dünyayı birlikte kuralım.’

Resimler

Enerji Deposu - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi