BAŞGÜLGRUP Ltd.Şti. nin 1987 den bu yana başlıca amaç ve gayelerindendir.Firmamızın ilk temelleri Rahmetli babamız Hacı Mustafa BAŞGÜL tarafından 1980 yıllarında kırşehirde atılmıştır. Yıllardır firmamız enerji,yenilenebilir enerji, led aydınlatma sistemleri hususlarında,imalat, danışmanlık ,proje,mühendislik ve uygulama faaliyetlerini yürütmek ve bu konulardaki yeni teknolojileri takip etmek ve hayata geçirmektir.

Başgülgrup Ltd.Şti. müşterilerimizin enerji çözümleri  doğrultusunda yaşamın olduğu her yerde konutlarda, sanayi bölgelerinde, arazi koşullarında, tarla ve taşra yerleşimlerinde dağda, yaylada, kırda ,denizde enerji üretimi ve led aydınlatma konularında çözümler üretmek için yapılanmış köklü bir firmadır. Her şartlarda ihtiyaçlara cevap veren stratejik planlama yapısına sahiptir.

Her yıl milyonlarca ton karbon monoksit ve sanayi ve endüstriyel atıklar, diğer zehirli gazlar dünya atmosferine,yeryüzüne atılmaktadır. Hızla kirlenen çevre için uygulanabilecek en verimli enerji çözümlerini yenilenebilir enerji kaynakları olan güneş, rüzgar ve hidrolik enerji kaynakları  ile ilgili uzman kadroları ile Başgülgrup çocuklarımıza temiz, sağlıklı bir çevre ve geleceğin sağlanması için çalışmaktadır.

Türkiye İçin Yenilenebilir Enerji (FOTOVOLTAİK) "Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi"’’Led aydınlatma”

1987 yılından bu yana enerji,  sektöründe hizmet vermeye devam eden firmamız Türkiye’de son 10 yılda gelişen güneş enerjisinden elektrik üretimi olan fotovoltaik ve led aydınlatma sektöründe BAŞGÜLSOLAR(BGS SOLAR,BGS LED) Basgül Solar , Led  olarak yüksek kaliteli ürünlerimizi birçok ülkeye ihraç etmenin yanısıra dünyaca tanınmış fotovoltaik güneş enerjisi ekipmanlarını Türkiye pazarına sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Fotovoltaik ürünlerle ve su arıtma sistemleri ile ilgili tecrübemizi hem Türkiye pazarına hem bütün dünyaya doğru ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaç edinen firmamız ürün ve sistem kalitesini temel alan hizmet anlayışına sahiptir. Başgül grup olarak sizlerin enerji sorunuza(Aydınlatma sisteminizi Led’e çevirerek) %60 ila %80 Tasarruf sağlatıyoruz. İhtiyaç duyulan yerlerde Güneşten Elektrik üreterek, Çözüm üretiyoruz

BAŞGÜLGRUP SOLAR ENERJİ - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi