Yaşamın devamı için hava ve su  kadar elzem bir öge olan enerji, şimdiye kadar konvansiyonel kaynaklardan elde edilirken, bu kaynakların küresel ısınmanın etkisini gösterdiği günümüzde azalması neticesinde,   yenilenebilir, sürdürülebilir, ekonomik  ve temiz enerji kaynaklarının arayışına girmemize sebep olmuştur. Bu arayışta, Güneş Enerjisi  sürdürülebilir, ekonomik, güçlü ve temiz doğasıyla açık farkla karşımıza çıkmaktadır. Güneş enerjisi açısından oldukça şanslı bir coğrafyada yeralan ülkemizin de bu temiz ve güvenilir enerji kaynaklarına yöneleceği, enerji piyasasını denetleyen kanun ve yönetmeliklerin temiz enerjileri teşvik edecek şekilde düzenleneceği bir gerçektir. 

Firmamız Öneren Enerji  Mühendislik İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti, 40 yılı aşkın güvenilir iş yaşamı tecrübesine sahip ortaklar ile günümüz teknolojilerini yakından takip etmeyi ilke edinmiş genç nesil ortakların bir araya gelerek,   güneş enerjisi teknolojilerini dünya ile eşzamanlı bir şekilde Türkiye’ de ve yurt dışında, projelendirmek ve uygulamak üzere kurulmuştur.

Hizmet kalitesinden ödün vermeden, önşartsız müşteri memnuniyeti ilkesiyle her geçen gün potansiyelini artıran Öneren Enerji , teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu çerçevede ekolojik enerji uygulamalarını çevre adına kendine görev olarak üstlenen şirketimiz, Dünyaca ünlü iş ortaklarının da teknik desteği ile sektörde konusunda özel eğitimli ve sertifikalı mühendis, teknik ve idari personel kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

Öneren Enerji Müh. İnş. San ve Tic. Ltd. Şti. - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi