KARYA Güç Sistemleri Enerji Muhendislik ve Elektrik A.Ş.  hidroelektrik santralleri(HES) , rüzgar enerji santralleri (RES) , Çöp Gaz Santralleri termik ve diğer endüstri tesislerinin veya bu tesislere ait belirli ünitelerin tasarı, imalat veya kısmi imalat, montaj, test ve işletmeye alınması gibi yapım çalışmalarını yürütmek üzere kurulmuştur.Ayrıca çalışmalarımızda ortaya çıkan gelişmelere paralel olarak trafo merkezleri ve şalt sahaları yanında iletim hatları, kumanda, kontrol, ölçü ve koruma sistemlerinin  mühendislik, imalat, komple malzeme tedariği ve yapım işlerini üstlenen bir taahhüt firması durumuna gelmiştir.

Üstlenilen projelerde mühendislik çalışmalarına, teknolojinin özümsenmesine ve kendi kadromuz ile çalışarak kalıcı bilgi ve beceri birikiminin oluşmasına önem verilmiştir. Bunun sonucu olarak Şirketlerimiz elektrik, makine ve inşaat mühendisliği disiplinlerini ihtiva eden, bünyesinde uzman ve tecrübeli teknik kadro ve işçi barındıran, konusunda zengin makine ve ekipmana sahip dinamik bir yapıya ulaşmıştır.

Yapılacak olan işlerin ulusal ve uluslar arası standartların gerektirdiği kalite düzeyinde ve süresinde tamamlaması ana felsefemiz olmuştur. Şirketlerimiz gelecektede yapılacak işlerde kalite ve standartlarını yükselterek çalışmalarına devam edecektir.

 

KARYA Güç Sistemleri Enerji Muhendislik ve Elektrik A.Ş. - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi