Elektrik, sürdürülebilir bir enerji sistemine ulaşmayı sağlayacak. Ancak bu zorlu dönüşümü karşılamak yeni yaklaşımlar ve teknolojiler gerektiriyor. Siemens bu soruna enerji sisteminin tamamında yenilikçi ürün, çözüm ve servisler, benzersiz bir bilgi ve global enerji piyasası uzmanlığıyla yanıt veriyor.

Yenilenebilir Enerji

Günümüzde artan enerji talebi ve temiz güç üretme gereksinimi herkesi yenilenebilir enerji kaynakları kavramı konusunda düşünmeye itmiştir. Yüksek ölçüde etkin, sağlam ve güvenilir rüzgar türbinleriyle Siemens Wind Power enerji gereksinimleri ve çevresel bilinci karşılayacak bir çözüm sunmaktadır.

Rüzgar Enerjisi ve Yenilenebilir Enerji Siemens Rüzgar Enerjisi ve Yenilenebilir Enerji bölümü lider bir yenilenebilir enerji teknolojisi tedarikçisi olarak güvenilir, çevre dostu ve uygun maliyetli ürünler ve çözümler sunar. Yenilenebilir enerjiyi, konvansiyonel enerji kaynaklarıyla zorlanmadan rekabet edebilir seviyeye getirmek ve rüzgar enerjisinin maliyetini düşürmek temel hedeflerimiz arasında yer alıyor. Kara ve deniz üstü rüzgar enerjisi santrallerine yönelik stratejimizin temelini de rüzgar enerjisi maliyetlerini azaltmak üzerine kuruyoruz. Kanat tasarımı ve dişli kutusuz türbin teknolojisinde sunduğumuz yenilikler verimliliği artırıyor, aynı zamanda sistematik modernizasyon , üretim, montaj ve servis sürecinin tamamını standartlaştırmamıza olanak veriyor.

Siemens Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi