Alman enerji devi EWE AG’nin Türkiye’deki temsilcisi, EWE Turkey Holding A.Ş. grup şirketlerinden olan ENERVİS, Türkiye enerji sektöründe faaliyet gösteren dağıtım ve altyapı şirketlerine kontrolörlük, müşavirlik, kalibrasyon, enerji verimliliği, teknolojik altyapı, bakım ve işletme faaliyetleri ile ilgili hizmetler sunmaktadır. 
Bağlı bulunduğu EWE AG enerji, telekomünikasyon ve bilgi teknolojileri alanlarında faaliyet göstermektedir. Bu üç alanı tek çatı altında toplamayı başaran EWE Grubu, akıllı enerji sistemlerinin geliştirilmesi ve işletilmesi faaliyetlerinde mükemmel bir konuma sahiptir. Bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik yenilikçi ürün gamı ile EWE, geleceğin enerji tedariğini mümkün olan en yüksek sürdürülebilirlik, verimlilik ve güvenilirlikle şekillendirmektedir. 9,000’den fazla çalışanı ve 8 Milyar Euro’nun üzerinde satışı ile EWE, Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden biridir. 
EWE AG, 2007 yılında EWE Turkey Holding A.Ş.’nin kuruluşu ile Türkiye pazarında da kendini sağlam bir şekilde konumlandırmıştır. 
EWE Turkey Holding A.Ş. grup şirketi olarak enerji sektörüne hizmet sunmak üzere kurulmuş olan ENERVİS’ in merkezi İstanbul’da olmakla birlikte, operasyonlarını Bursa lokasyonu tarafından yönetmektedir.
ENERVİS Enerji Servis A.Ş. olarak amacımız, doğalgaz, elektrik, telekomünikasyon, bilişim sektöründe 80 yıllık deneyimine sahip Alman EWE Grubu’nun Know-How’ı ile çalışanlarının sektörel deneyimlerini birleştirerek, Türkiye Enerji Dağıtım sektörüne birçok yenilik kazandırmak ve öncü konumdaki grup şirketlerinin birikimlerini enerji sektörü ile paylaşarak, hizmet sunduğu tüm firmalar ile orta ve uzun vadeli, kazan kazan ilişkisine dayalı işbirlikleri kurmaktır. 
ENERVİS’ in faaliyet gösterdiği alanlarda tercih edilme sebebi ve hizmetlerindeki en önemli farklılık, hizmet verdiği şirketlerin ihtiyaç duyduğu tüm operasyonel işlerin aynı çatı altında gerçekleştirilmesinden doğacak olan sinerjiden faydalanarak, en verimli ve en kaliteli çözümleri sunması ve sektöre kazandırmasıdır.

ENERVİS Enerji Servis San. ve Tic. A.Ş. - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi