EĞİTİM Ülkemizde hızla gelişen PV sektöründe, kurumunuzun verimliliğini arrtırmak ancak eğitimli, kendisini sürekli geliştiren ve doğru yönde motive edilmiş yöneticiler ve çalışanlarla sağlanabilir. SolPEG, sınıf-içi eğitimler, konferanslar ve seminerler gibi bir çok farklı eğitim tekniğini kullanarak, kurumların ihtiyaçlarına yönelik "Özel Çözümler" üreterek maksimum fayda yaratmayı, kurumsal ve bireysel verimliliklerini arttırmayı hedeflemektedir. SolPEG tarafından 6 yıldır Almanyada sürekli düzenlenen PVsyst eğitimleri artık Türkiyede düzenlenmeye başlamıştır. DENETLEME Yatırımlarda istenen performansın alınabilmesi, potansiyelin optimum şekilde kullanılabilmesi için planlamadan devreye almaya kadar her aşamada çalışmaların büyük bir titizlikle gerçekleştirilmesi gerekiyor.

SolPEG olarak projelerinizin her aşamasını kalite, güvenlik, standartlara uygunluk gibi çeşitli konularda bağımsız denetim uzmanları olarak denetliyoruz. Dünya genelinde 900 MW sistem denetleme tecrübemiz ile PV sistemlerinizin kontrolünü sağlıyoruz. PLANLAMA SolPEG olarak, yıllardır edindiğimiz tecrübemiz ve uzman bilgi birikimimiz ile sizlere planlama konusunda destek oluyoruz.

Yatırımın her aşamasında (Ön Planlama, Sistem Teslim Öncesi Planlama, Çalışma Durumunda Planlama ve Revizyon Planlaması) tüm sistemin münferit ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak planlanması hizmetini sunuyoruz. EKSPERTİZ PV sistemlerinin enerji üretim analizleri yatırımın amortismanı için kritik önem taşımaktadır. Işınım, gölgelenme, kullanılan bileşenler gibi faktörlerin değerlendirmelerinin yapılması, engin bilgi birikimi ve uzun süreli tecrübe gerektirir.

SolPEG bu hizmet için tüm beklentileri karşılayacak bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. SolPEG olarak 800den fazla proje için, 5100 MW getiri analiz simülasyonu ve planlama tecrübemizle projelerinizin planlanması ve ekspertiz işlemlerini yürütüyoruz.

SolPEG - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi