2015 Yılı itibari ile Türkiye'de yeni gelişmekte olan yenilenebilir enerji sektörün de Öncü ve büyük markalardan olma hedefini belirleyerek çalışmalarına başlamıştır. Şirketimiz; İşimiz, Geleceğimiz sloganıyla yola çıkmış olup, ülkemiz ve dünya için çevreye duyarlı, küresel ısınmaya olumlu katkısı olan, yenilenebilir enerji üretmeyi hedeflemiştir.

Yatırımcılara güneş, fotovoltaik sistemler konusunda proje geliştirmeyle ilgili resmi başvurularda danışmanlık ve onaylı projelerde ürün seçimi ile ilgili saha uygulaması konusunda A dan Z ye çözüm sunmaktayız. Uygulama ve inşa sonrasında ayrıca sistem bakım ve işletme konusunda da destek vermekteyiz.

Seydikemer enerji olarak amacımız bu sektörde faaliyet gösteren ve göstermek isteyen firmalara sahip oldukları iş ve yatırım olanaklarını en verimli şekilde kullanarak maksimum potansiyel ile bu sektörde yer alabilmelerini sağlamak  ve yasal düzenlemeler (EPDK ve diğer ilgili mevzuat ) ile idari ve teknik konulara ilişkin danışmanlık ve proje hizmeti sunmak ve bu alanda hizmet vermektir.

Bu bağlamda belli başlı faaliyetlerimiz;Elektrik üretim şirketleri  ve enerji piyasası girişimcilerine, yerel ya da uluslar arası projelerde danışman veya alt yüklenici olarak hizmet vermek.Konvansiyonel ve yenilenebilir enerji üretimi için lisans başvuru ve takip işlemlerini gerçekleştirmek Saha seçimi ve değerlendirmesi için her türlü ölçüm ve fizibilite hizmetlerini gerçekleştirmek Yatırımcılar için Türkiye deki Yönetmeliklere uyumlu ihale dokümanları ve şartnameleri hazırlamak,anahtar teslim proje hizmeti  vermektir.

Seydikemer Enerji Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi