Enerjinin stratejik önemi yadsınmaz. Günümüzde var olan kaynakların sınırlı, elimizdekileri en verimli kullanıp gelecek nesillere de bu kaynakları bırakmak zorunda olduğumuz bilinci oluşmuştur.

Yaşadığımız ortamımızı kirleten enerji kaynaklarına alternatif olarak; yaşam sürdükçe tükenmeyen, çevreye olumsuz etkileri az, güneş ve rüzgar enerji kaynakları tercih edilmektedir.

Ayrıntı Teknolojileri; Güneş Enerji Santralleri ve Rüzgar Enerji Santralleri alanında Lisanslı veya Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği kapsamında arazi bulunmasından üretim Lisansının alınmasına kadar geçen tüm süreçleri yerine getirmekte deneyimlidir.

Ayrıntı Teknolojileri; Teknik ve proje bazlı danışmalık, GES ve RES alanında elektrik üretimi, bakım ve işletmesi, uzaktan ölçüm, yönetim ve izleme teknolojisi  alanını da içine alacak kapsamlı çalışma yapmaktadır.

Jeneratör yerine, Güneş pilleri ve enerji deposunun taşınabilir biçime dönüştürülmesi ile GEZENER (GEZEN ENERJİ) Solar oluşmuştur. GEZENER Solar; çevreciliği, kullanım kolaylığı gibi özellikleri ile tartışılmaz biçimde ön plana çıkmaktadır. Zor coğrafi koşullarda bile kolaylıkla kullanılması tartışılmayacak üstünlükleridir.

Uluslararası TIREC-2012 Kongresinde Best Project (En iyi Proje) yarışmasında ticari proje olarak 1. olması yapılan mühendislik çözümünün önemini göstermektedir. Güneş ve Rüzgar Enerji Santralı uygulamalarına TSE TS 13381 Yenilenebilir Enerji Alanında Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi ile de servis desteği sunmaktadır.

Teknoloji ve yönetmeliklerdeki değişiklikleri izlememiz, doğru ve uzun ömürlü teknolojik çözümler sunmamızın ana unsurudur.

Ayrıntı Teknolojileri, sizlere kusursuz ve A++ kalitede çözüm üretmekte, sizlerin memnuniyetini sağlamak için “Bakım, Onarım ve Teknik Destek Hizmeti” de vermektedir.

Kendine güvenen, idealleri olan, ideallerine ulaşmak için gerekli yol haritasını belirlemiş, genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Ayrıntı Teknolojileri, çalışma ilkelerini eksiksiz uygulama konusunda kararlı ve ısrarcıdır.

Ayrıntı Teknolojileri, kaliteli ürün ve zamanında hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerinin yanındadır.

Resimler

AYRINTI TEKNOLOJİLERİ İLETİŞİM SİSTEMLERİ ENERJİ MÜH.MÜŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi