Genel olarak Solar Enerji sistemleri 2 faklı sistem olarak uygulanmaktadır.

Birinci Sistem, PV Paneller ile yapılan güneş enerji sistemleri olup, Firmamız Pv panellerin çelik konstrüksiyonlu altyapılarını sabit, tek eksen ve çift eksen güneş takip (Solar Tracker) sistemli olarak üretmektedir. Üretimi yapılan sabit ve hareketli çelik konstrüksiyonlu altyapıların kurulum ve montaj işleri de Firmamızca yürütülmektedir. Firmamızca üretilen Güneş Takip (Solar Tracker) Sistemli çelik konstrüksiyonlu altyapıların tamamı, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerimizde yerli olarak üretilmektedir. Böylelikle Solar Enerji alanında ülkemizin dışa bağımlılığı azaltılırken, yatırımcılarımızın da % 45 gibi daha fazla gelir elde etmesi sağlanmaktadır.

CSP (Konsantre Güneş Enerjisi) adı verilen ikinci Solar Enerji Sisteminde ise, Firmamız yürüttüğü ar-ge çalışmaları ile bu sistemleri tamamen yerli olarak üretebilecek duruma gelmiştir. Bu sistemle kurulan güneş enerji santralları yardımı ile güneşin ısı gücü elektrik üretiminde kullanılabildiği gibi, yüksek sıcaklıkta buhar üretimi de yapılmaktadır. Konsantre Solar Enerji sistemimizde kullanılan malzeme ve parçaların tamamı Firmamıza ait tesislerimizde yerli olarak üretilmektedir.

Üretimini yaptığımız tüm solar sistemlerde, basitlik, sağlamlık, kalite ve fonksiyonellik ön plana çıkarılarak en kaliteli ürünler en uygun fiyata sektörün hizmetine sunulmaktadır.

Resimler

Paylaşım Enerji San.Tic.Ltd.Şti. - Yenilenebilir Enerjiler adına her şey burada

yegem.com
"Yenilenebilir enerji adına her şey..."

Copyright © 2013 - 2019 Yenilenebilir Enerji Geliştirme Merkezi